Antikos kultūros konkursas 2017 – Klasikų asociacija

Antikos kultūros konkursas 2017

Klasikų asociacija drauge su Vilniaus universiteto Klasikinės filologijos katedra rengia kasmetinį 9–12 klasių moksleivių Antikos kultūros konkursą, kuriame išmaniausi šalies moksleiviai galės patikrinti savo žinias apie Antikos literatūrą, mitologiją, istoriją ir meną. Konkursas vyks 2017 m. vasario 24 d. Vilniaus universiteto Filologijos fakultete kartu su respublikiniu nacionalinės Lotynų kalbos ir Antikos kultūros olimpiados turu.

Apie ankstesnių metų konkursus ir Olimpiadas galite pasiskaityti ČIA.

Informacija apie konkursą ir konkurso nuostatai:

  • Antikos kultūros konkursas vykdomas dviem etapais: pirmiausia mokyklose atrenkama po vieną geriausią dalyvį, kurį jo mokytojas (-a) registruoja žemiau pateiktoje registracijos anketoje. Vasario 24 d. Antikos kultūros konkurse dalyvauja po vieną geriausią 9–12 klasių mokinį iš užsiregistravusių mokyklų.
  • Registruotis į konkursą galima iki 2017 m. vasario 10 d. Konkurso dalyvių skaičius yra ribotas, tad pasiekus 40 mokinių limitą, registracija automatiškai baigiama.
  • Užduotys bus bendros visų amžiaus grupių dalyviams, o nugalėtojai skelbiami 9–10 ir 11–12 klasių grupėse.

Žemiau pateiktoje registacijoje nurodoma TIK VIENAS mokykliniame ture atrinktas geriausias 9–12 klasių mokinys ir jį lydintis mokytojas (-a).