Klasikų klubas: diskusija „Klasikinė kultūra kasdienybėje“ – Klasikų asociacija

Klasikų klubas: diskusija „Klasikinė kultūra kasdienybėje“

Klasikų asociacija kviečia visus klasikų bičiulius į baigiamąjį akademinių metų vakarą ir diskusiją „Klasikinė kultūra kasdienybėje“.

Diskusijas moderuoja doc. Vytautas Ališauskas
Diskusijose dalyvauja prof. Paulius Vaidotas Subačius, Ruslanas Baranovas, Maksim Ivanov

Apie diskusijos dalyvius:
Prof. Paulius Subačius – Lietuvių katalikų mokslo akademijos pirmininkas, VU Filologijos fakulteto profesorius, tekstologas, kultūros istorikas. Doc. Vytautas Ališauskas – VU Filologijos fakulteto docentas, buvęs Lietuvos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius prie Šventojo sosto ir Maltos ordinui, antikinių tekstų komentatorius, filosofas, krikščionybės, mitologijos tyrinėtojas. Maksim Ivanov – A. J. Greimo semiotikos ir literatūros teorijos centro magistrantas, bakalauro išsilavinimą įgijęs Sussexo universitete D. Britanijoje, pradedantis kino ir literatūros tyrinėtojas. Ruslanas Baranovas – VU Filosofijos fakulteto bakalaurantas, mąstantis apie XX a., postmodernią filosofiją.

Klasikų asociacijos pirmininkė Nijolė Juchnevičienė teigia: „Šie metai Klasikų asociacijai itin sėkmingi: gimė atvirasis Klasikų klubas, kviečiantis skaityti paskaitas žinomus lektorius, įsitraukti į diskusijas ir aktyviai dalyvauti visus, vertinančius klasikinę kultūrą. Toliau sėkmingai gyvuoja jau tradicija tapę kasmetiniai renginiai: Lotynų kalbos ir Antikos kultūros olimpiados, Humanitarinių mokslų studentų stovykla Kražiuose, studentų teatrinė veikla, viešos paskaitos, leidybiniai projektai, o kur dar aktyvi tarptautinė veikla.“
Tad klasikai kviečia visus bičiulius drauge paminėti akademinių metų pabaigą, pakelti po taurę ir įsitraukti į vakaro ašimi tapsiančią diskusiją: ar klasikinė kultūra veikia kasdienybėje, kiek ir kokia forma? O gal ji pasitraukusi iš kasdienio gyvenimo ir ar reikia jos sugrįžimo?
Už sėkmingą ir gražų bendradarbiavimą!

2013 m. birželio 14 d., penktadienis, 19:00 val.,
Vyninė „La Boheme“ (Baltoji salė), Šv. Ignoto g. 4/3, Vilnius

Renginio paskyra socialiniame tinkle facebook

Nuotraukų galerija.