Klasikų klubas: Donato Puslio paskaita „Ką apie mūsų kasdienybę byloja šventieji: nuo Šv. Benedikto iki palaimintojo Jono Pauliaus II“ – Klasikų asociacija

Klasikų klubas: Donato Puslio paskaita „Ką apie mūsų kasdienybę byloja šventieji: nuo Šv. Benedikto iki palaimintojo Jono Pauliaus II“

Klasikų klubas tęsia akademinį sezoną ir maloniai kviečia į trečiąją paskaitą tema „Ką apie mūsų kasdienybę byloja šventieji: nuo Šv. Benedikto iki palaimintojo Jono Pauliaus II“. Klubo svečias – Donatas Puslys, portalo „Bernardinai.lt“ žurnalistas, mokytojas, VU TSPMI alumnas, piligrimas tarp būrio kitų piligrimų.

„Pirmyn ir aukštyn į Santjagą“ – taip skamba piligrimų, keliaujančių Šv. Jokūbo kapo link, palaiminimo maldos žodžiai. Ši malda liudija, kad gyvenimas yra ne tik fizinė, tačiau ir dvasinė piligrimystė. Ko savo kasdienybėje galime pasisemti iš šventųjų? Ne tik dvasinio įkvėpimo, tačiau ir konkrečių praktinių patarimų, praverčiančių kiekvienos dienos kelionėje.

Renginys lapkričio 6 d., trečiadienį tradiciškai vyks vyninėje „La Boheme“, Šv.Ignoto g. 4/3, Vilniuje, 19.00 val.
Renginio paskyra socialiniame tinkle

Be to, vakaro pradžioje apdovanosime recenzijų konkurso nugalėtojus drauge su režisieriumi Kirilu Glušajevu. Dar rugsėjo mėnesį, artėjant Rusijos režisieriaus Konstantino Bogomolovo režisuoto spektaklio pagal Euripido dramas „Mano tėvas – Agamemnonas“ premjerai, įvykusiai rugsėjo 13–14 d., Klasikų asociacija drauge su Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto Klasikinės filologijos katedra ir Valstybiniu Vilniaus mažuoju teatru paskelbė antrąjį recenzijų rašymo konkursą šalies universitetų studentams.

Maloniai kviečiame.

Nuotraukų galerija.