Euroclassica naujienos. Academia Homerica – Klasikų asociacija

Euroclassica naujienos. Academia Homerica

Academia Homerica yra tarptautinė vasaros mokykla moksleiviams, studentams ir profesionalams, skirta gilesniam Homero epų supratimui. Mokykla vyksta Chijo saloje, Graikijoje. Dalyvių laukia teminės paskaitos, vizitai į archeologines vietoves ir muziejus. Academia Homerica vyks 2023 m. liepos 9–15 d.

Dalyvio mokestis – 500 EUR (suma apima pilną maitinimą, apgyvendinimą dviviečiuose–triviečiuose kambariuose, laivo bilietus ir ekskursijas; skrydžio bilietai į Atėnus ir atgal neįskaičiuoti).

a) Moksleivių / studentų programa. Dalyviai skaitys Homero Odisėją ir Iliadą, jiems dėstys klasikinių mokslų profesoriai, poliglotai. Programoje  numatytos edukacinės ekskursijos ir vizitai. Užsiėmimai skirti tiems, kurie anksčiau yra susidūrę su senovės graikų kalba: vidurinių mokyklų moksleiviams, universitetų studentams, absolventams ar doktorantams, kurie nori papildyti savo studijas, pakartoti žinias ar tiesiog patirti malonumą.

b) Mokslininkų / helenistų užsiėmimai. Mokslininkai ir helenistai gali dalyvauti paskaitų programoje Homeras pasaulyje. Paskaitas skaitys akademikai, universitetų profesoriai ir kiti asmenys, daugiausia šiuolaikine graikų, taip pat anglų, prancūzų kalba. Programoje taip pat numatytos edukacinės ekskursijos ir vizitai.

Registracija vyksta iki 2023 m. gegužės 31 d.

Academia Homerica registracijos forma >