Homero vasaros mokykla Londone – Klasikų asociacija

Homero vasaros mokykla Londone

Šią vasarą vėl kviečia Homero vasaros mokykla („Summer School in Homer 2017“). Ji vyks liepos 17–21 d., University College London, Londone, Jungtinėje Karalystėje.

Vasaros mokykla siūlo intensyvią penkių dienų programą, kurios metu kasdien nuo 10:30 (Londono laiku) iki 16:30 vyks po penkis kalbos užsiėmimus ir viena literatūrinė klasė. Taip pat ir kiti Homerui ir jo epams skirti užsiemimai.

Vasaros mokyklos studentai bus paskirstyti į mažas 12–15 žmonių grupeles, atsižvelgiant į jų gebėjimų ir žinių lygį (jei susidarys pakankamas skaičius skirtingų lygių dalyvių). Užsiėmimų atmosfera yra draugiška, tačiau tuo pačiu ir įpareigojanti, kadangi kasdien teks intensyviai studijuoti kalbą ir literatūrą. Kai kurios paskaitos šioje mokykloje daugiausiai dėmesio skirs tekstų skaitymui, kitos – gramatikai, vertimo praktikai bei teksto komentavimui, o jas ves itin patyrę Homero ir senovės graikų kalbos dėstytojai iš įvairių Londono universitetų ir koledžų.

Į šią vasaros mokyklą gali registruotis ne tik universitetų studentai ar moksleiviai, bet taip pat kviečiami ir doktorantai ar mokytojai, norintys pagilinti savo graikų kalbos ir žinias apie Homero tekstus.

Intensyvios vasaros mokyklos mokestis – £110 (svarų sterlingų arba maždaug 130 €). Į mokestį neįeina apgyvendinimo išlaidos, tačiau tam tikros mokinių / studentų grupės gali pretenduoti į stipendijas ir kelionės išlaidų padengimą. Registracija baigsis liepos 10 d.

Registracijos forma ir daugiau informacijos >

Jei turite papildomų klausimų, taip pat galite rašyti el. paštu homersummerschool@ucl.ac.uk