Klasikų akademija 2017 – Klasikų asociacija

Klasikų akademija 2017

Tau svarbūs Sokrato kelti klausimai ir nori rasti atsakymą į juos Ariadnės siūlo pagalba? Nori pažinti Homero, Vergilijaus ir Ovidijaus pasaulį? Ar sužavėti aplinkinius architektūrinių stilių ar mitologinių įvaizdžių išmanymu? Prisijunk prie penktosios Klasikų akademijos ir pasinerk į Antikos pasaulį, iš kurio ištrūkti bus labai sunku.

Klasikų akademija skirta 10–12 klasių moksleiviams, besidomintiems antikiniu pasauliu. Penktoji akademija grįžta pakitusiu formatu: akademija truks paskutines dvi vasaros savaites (rugpjūčio 18 d. planuojamos įvadinės paskaitos ir dalyvių susipažinimas; paskaitos ir seminarai prasidės rugpjūčio 21 d. ir truks iki rugpjūčio 31 d.), Akademijoje bus skaitomas intensyvus paskaitų ir seminarų ciklas, apimantis literatūros, istorijos ir meno sritis, vieną savaitę skiriant graikiškam paveldui, kitą – romėniškam.

Akademijos paskaitas ir seminarus ves Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto Klasikinės filologijos katedros dėstytojai ir magistrantai, Seimo narys, Kembridžo universiteto absolventas dr. Mantas Adomėnas ir Oksfordo universiteto doktorantė Lina Girdvainytė.

Klasikų akademija yra visiškai nemokama.