Klasikų akademija 2018 – Klasikų asociacija

Klasikų akademija 2018

Kas yra Helenizmas ir iš kur jis atsirado? O gal vis dar gyvename helenistiniame pasaulyje? Galbūt smalsu, kaip siejasi menas ir filosofija? O gal nori suprasti, ką savo filosofiniuose tekstuose rašė Platonas ar šv. Augustinas? Visa tai ir dar daugiau, jei prisijungsi prie šeštosios Klasikų akademijos. Pratampyk smegenis Antika!

Klasikų akademija skirta 10–12 klasių moksleiviams, besidomintiems antikiniu pasauliu. Šeštoji Akademija pagal atnaujintą programą truks dvi vasaros savaites: paskaitos ir seminarai prasidės rugpjūčio 13 d. ir truks iki rugpjūčio 24 d. Akademijoje bus skaitomas intensyvus paskaitų ir seminarų ciklas, apimantis literatūros, filosofijos, istorijos ir meno / kultūros sritis, vieną savaitę skiriant graikiškam paveldui, kitą – romėniškam kartu su ankstyvosios krikščionybės apžvalga.

Akademijos paskaitas ir seminarus ves Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto Klasikinės filologijos katedros profesoriai, docentai ir doktorantai, Seimo narys, Kembridžo universiteto absolventas dr. Mantas Adomėnas ir Kembridžo universiteto absolventė Dovilė Čitavičiūtė.