Klasikų akademija 2020 – Klasikų asociacija

Klasikų akademija 2020

Klasikų akademijoje užpildyk savo žinių spragas. Kuo skiriasi graikų demokratija ir Romos respublika? Ko šiuolaikiniai politikai galėtų išmokti iš Tukidido? Kaip Antikos žmonės suprato tėvynės sąvoką? Įdomu, kodėl antikinėje kultūroje tokia svarbi buvo draugystė? O gal nori sužinoti, kaip ir kodėl buvo vaizduojamas žmogaus kūnas Antikos mene? Tave kviečia jau aštuntoji Klasikų akademija!

Akademija pagal atnaujintą intensyvią programą vyks rugpjūčio 24–28 d. Vilniaus universiteto Filologijos fakultete. Akademijos dalyviai savaitę laiko klausys intensyvų paskaitų ir seminarų kursą, kurio kiekvienos dienos programą sudarys įvadinė paskaita ir du seminarai, skirti gilesniam antikinių tekstų supratimui. Užsiėmimus ves Vilniaus universiteto studentai, doktorantai, docentai ir profesoriai.

Registracija vyksta iki rugpjūčio 12 d. vidurnakčio. Užsiėmimai yra nemokami. Dėl galiojančių sveikatos apsaugos apribojimų viešose uždarose patalpose, vietų skaičius – labai ribotas, todėl pirmiausia atsižvelgsime į kandidatų motyvaciją.

P.S. Užpildžius visus privalomus laukelius, būtinai paspauskite mygtuką „Pateikti“ formos apačioje: