Recenzijų konkursas. „Mano tėvas – Agamemnonas“ – Klasikų asociacija

Recenzijų konkursas. „Mano tėvas – Agamemnonas“

Klasikų asociacija drauge su Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto Klasikinės filologijos katedra ir Valstybiniu Vilniaus mažuoju teatru skelbia naujausio Rusijos režisieriaus Konstantino Bogomolovo pastatymo „Mano tėvas – Agamemnonas“ recenzijų konkursą studentams. Spektaklis remiasi graikų tragedijos klasiko Euripido dramomis: režisūrinės inscenizacijos pagrindu režisierius pasirinko garsiausią Euripido tragediją – „Ifigenija Aulidėje“, tačiau spektaklyje netrūks ir kitų Graikijos tragiko dramų – „Trojietės“, „Elenos“, „Hekabės“, „Oresto“ – motyvų.
Būsimieji recenzentai kviečiami registruotis iki rugsėjo 4 d., būsite pakviesti į išankstinę spektaklio peržiūrą ir susitikimą su režisieriumi. Darbų bus laukiama iki rugsėjo 30 d. Geriausius publikuos tiek teatras savo tinklapyje, tiek Klasikų asociacija, tiek kultūrinis žurnalas „Literatūra ir menas“. Nugalėtojų laukia diplomai ir prizai.

Registracijos formą rasite čia.
https://docs.google.com/forms/d/15RavZMG0zSu2udhAL7iqp-hYori3hP1WKAVlrqJ_Juo/viewform

Recenzijos rašymo orientyrai

* Temos ir problemos įvertinimas, jų santykis su literatūriniu originalu.
* Spektaklio elementų (visų ar pasirinktinai) aptarimas: režisūriniai sprendimai, aktorių darbai, scenografija, muzika ir t. t. Jų sąryšis spektaklio visumos požiūriu.
* Spektaklio žanro ir stiliaus nustatymas.
* Žiūrovo (recenzento) santykis: argumentuota asmeninė meninės spektaklio visumos ir problemikos refleksija.
* Apimtis – iki 6000 spaudos ženklų (su tarpais).

Kviečiame dalyvauti!